Mødereferater

Menighedsrådsmøder 2018

Dagsorden til menighedsrådsmøde d. 22. november 2018

Dagsorden og referat af møde d. 25. oktober 2018

Dagsorden og referat af møde d. 20. september 2018

Dagsorden og referat af møde d. 22. august 2018

Dagsorden og referat af møde den 20. juni 2018

Dagsorden og referat af møde den 30. maj

Dagsorden og referat af møde den 17. maj

Dagsorden og referat af møde den 3. maj

Dagsorden og referat af møde den 19. april

Dagsorden og referat af møde den 15. marts

Dagsorden og referat af møde den 8. februar

Dagsorden og referat af møde den 25. januar

Dagsorden og referat af møde den 18. januar

Menighedsrådsmøder 2017

Dagsorden og referat af møde den 16. november 2017

Dagsorden og referat af møde den 12. oktober 2017

Dagsorden og referat af møde den 21. september

Dagsorden og referat af møde den 17. august

Dagsorden og referat af møde den 15. juni

Dagsorden og referat af møde den 18. maj

Dagsorden og referat af møde den 19. april

Dagsorden og referat af møde den 16. marts

Dagsorden og referat af møde den 23. februar

Dagsorden og referat af møde den 5. januar

Menighedsrådsmøder 2016

Dagsorden og referat af møde den 3. november

Dagsorden og referat af møde den 29. september

Dagsorden og referat af møde den 25. august

Dagsorden og referat af møde den 16. juni

Dagsorden og referat af møde den 26. maj

Dagsorden og referat af møde den 28. april

Dagsorden og referat af møde den 31. marts

Dagsorden og referat af møde den 25. februar

Dagsorden og referat af møde den 28. januar

Rådets udvalg/arbejdsopgaver

Formand:
Niels Minamizawa Mathiesen

Næstformand:
Jens Birk

Kasserer:
Lene Lee-Andersen

Kontaktperson i forhold til personale:
Tina Hove Stefansson

Kirkeværge:
Klaus Bendixen

Aktivitetsudvalg:
Ann Wraae Bomholt, Birthe Hother Vesterager, Berit Schelde Christensen, Morten Skrubbeltrang, Ele Bonde og Nana Birk Hansen

Børne- og familieudvalg:
Ann Wraae Bomholt og Berit Schelde Christensen

Stående udvalg (kirke- og kirkegårdsudvalg):
Ann Wraae Bomholt, Birthe Hother Vesterager og Jens Birk (formand)

Personaleudvalg:
Berit Schelde Christensen, Jonna Ostersen, Klaus Bendixen, Lene Lee-Andersen og Tina Hove Stefansson

Økonomiudvalg:
Klaus Bendixen, Lene Lee-Andersen, Niels Minamizawa Mathiesen og Tina Hove Stefansson

Valgbestyrelse:
Jette Jensen, Jonna Ostersen og Klaus Bendixen

Kirkens bygningskyndige:
Kim Christiansen

Underskriftsberettiget:
Foruden formanden: Lene Lee-Andersen